O firmie

SPEED Transport – szybkość, bezpieczeństwo, doświadczenie

W 2006 roku, firma SPEED Transport została wyodrębniona z Grupy SPEED, która już od kilkunastu lat rozwija rynek transportowy w Polsce. Od początku naszej działalności, realizacja usług przebiega zgodnie z 3 podstawowymi zasadami – przestrzeganiem terminów, dbałością o bezpieczeństwo dostaw i zatrudnianiem wyłącznie doświadczonych pracowników.

Szybkość

Wiemy, że transport bez opóźnień przekłada się na efektywne funkcjonowanie Twojej firmy, dlatego dbamy o bezwzględną terminowość dostaw. Nasze pojazdy wyposażone są w systemy GPS, pozwalające na monitoring położenia i prędkości. Dzięki temu, zawsze wiesz, gdzie znajduje się Twój towar i kiedy dotrze na miejsce.

Bezpieczeństwo

Współpracując z nami, zyskujesz pewność, że powierzony towar znalazł się w bezpiecznych rękach. Posiadamy wszystkie, wymagane polisy OC, pozwolenia i licencje. Stale monitorujemy nasze pojazdy. Znamy ich bieżącą pozycję i stan.

Doświadczenie

Ogromną wagę przywiązujemy do rekrutacji kierowców, którzy muszą wykazać się nie tylko stosownymi uprawnieniami, ale także doświadczeniem w zawodzie. Dbamy również o odpowiednie kwalifikacje kadry planującej i koordynującej działania kierowców, która nadzoruje cały proces dostarczania towarów i zajmuje się obsługą Klientów.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Potrzebujesz wyceny? Skontaktuj się z nami!

Formularz kontaktowy

Wysyłając formularz akceptujesz zasady polityki prywatności serwisu speed-transport.pl Informacje zawarte w formularzu będą wykorzystywane przez naszą firmę wyłącznie w celach współpracy.